برترین مطلب این هفته ی سایت

مجموعه تمامی ترفندهای شبكه با توضيحات كامل

شما در طول روز سایت ها و صفحات زیادی را توسط مرورگر در اینترنت مشاهده میکنید. این صفحات هر کدام ساختار و قالب های متفاوتی دارد. اما شاید دوست داشته باشید هر صفحه ای که میبینید را خودتان دستکاری کنید! عکس ها را کوچک و بزرگ کنید ، نوشته ها را تغییر دهید ، جدول ها را بالا و پایین کنید و تقریبأ یک ویرایش کلی را در صفحه انجام دهید و آن را به فرمی که دوست دارید تبدیل کنید. در این ترفند قصد داریم یک راه بسیار جالب را به شما معرفی کنیم که بدون هیچ برنامه ای و تنها از طریق مرورگر اینترنتی تان و یک کد ، هر سایتی که دوست دارید را تغییر دهید و آن را دستکاری کنید. تنها مشکلی که وجود دارد اینست که نمیتوان آن برای همیشه ذخیره کرد! یکبار امتحان کردن این ترفند خالی از لطف نیست.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: احتیاج به یک نرم افزار براي هك یوزر و پسورد سايت

1. djbomba
    عضو ممتاز
    June 20th, 2006
    7
    0

پیش فرض احتیاج به یک نرم افزار براي هك یوزر و پسورد سايت

سلام
    من میخوام وارد یک سایتی بشم که از من یوزر و پسورد میخواد ایا برنامه ای هست که بشه پسورد سایت رو هک کرد مرسی.
    #1 ارسال شده در تاريخ Sunday 15 October 2006 در ساعت 02:18 AM

2. Raminmetal
    کاربر نقره‌ای
    December 26th, 2005
    Tabriz
    229
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط djbomba نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام وارد یک سایتی بشم که از من یوزر و پسورد میخواد ایا برنامه ای هست که بشه پسورد سایت رو هک کرد مرسی.
    سايتو هك كرد؟ :62:
    كدوم سايت ؟
    #2 ارسال شده در تاريخ Sunday 15 October 2006 در ساعت 02:32 AM

3. Shahani آواتار ها
    Shahani
    ناظم سابق سايت
    September 27th, 2006
    مشهد
    33
    326
    13

به نظر خودت اگه ميشد به اين راحتي و با يك برنامه هر سايتي را كه دلت خواست هك كني اينترنتي وجود داشت؟
    در كل راه هايي براي هك كردن سايت ها وجود داره كه معمولا هكر ها دنبال مشكلات در يك سيستم سايتي طراحي شده ميگردند و بعد از پيدا كردن آن وارد سايت ميشوند
    كه با استفاده از اين راه ها برنامه اي مينويسن كه اكسپلويت نام داره
    بعد از اين بلافاصله پچ هاي امنيتي كه از اين مشكل جلوگيري ميكند پخش ميشوند و ديگر حفره امنيتي وجود نخواهد داشت.
    هكر ها خودشون براي خودشون برنامه مينويسن عزيزم :22:

در كل هك كردن كار بسيار زشتي است و داراي جرم است
    وقتي به يك نفر ميگن دزد چه احساسي پيدا ميكني اين هم هيچ فرقي نميكنه !

با مفيد بودن در يك جامعه آدم به همه جا ميرسه و همه جا داراي احترام هست
    پس چرا عاقل كند كاري كه باز آورد پشيماني ؟
    #3 ارسال شده در تاريخ Sunday 15 October 2006 در ساعت 02:36 AM

4. djbomba
    عضو ممتاز
    June 20th, 2006
    7
    0

بابا پسورد میخوام نمی خوام سایت رو هک کنم.چون از چند نفر پرسیدم گفتن یک نرم افزار کم حجمی وجود داره که میتونه پسورد ورود به سایت رو بگیره
    #4 ارسال شده در تاريخ Sunday 15 October 2006 در ساعت 02:41 AM

5. Raminmetal
    کاربر نقره‌ای
    December 26th, 2005
    Tabriz
    229
    14

بابا پسورد میخوام نمی خوام سایت رو هک کنم.چون از چند نفر پرسیدم گفتن یک نرم افزار کم حجمی وجود داره که میتونه پسورد ورود به سایت رو بگیره
    اگه پسورد ميخواي بايد توي سايتشون عضو بشي
    اگه آدرس سايتو بگي شايد بتونيم كمكت كنيم
    #5 ارسال شده در تاريخ Sunday 15 October 2006 در ساعت 03:35 AM

6. murat آواتار ها
    murat
    عضو ممتاز
    August 12th, 2006
    tabriz
    20
    0

فكر مي كنم برنامه مورد نظر شما كابر محترم جناب djbomba برنامه كيلاگر(kilager) باشه البته اگه درست نوشته باشم
    اين برنامه تمام user,password هايي كه نوشته ميشه رو ثبت مي كنه البته اين بيشتر براي شبكه بكار ميره تا سايت!!!!!!!!!!!1
    #6 ارسال شده در تاريخ Saturday 11 November 2006 در ساعت 12:17 AM

7. Admin
    مديريت كل سايت
    September 16th, 2005
    554
    10

سلام
    دوست عزیز، اون چیزی که به شما گفتن به احتمال زیاد یک برنامه هست که با استفاده از الگوریتم هایی مانند Brute Force یا مواردی مشابه آن و با داشتن Username ، برای شما به دنبال پسورد می گردد. این الگوریتم ها اگرچه ممکن است به جواب برسد، اما زمان به دست آوردن پسورد قابل پیش بینی نیست و ممکن است به دلیل پیچیده بودن پسورد مورد نظر، انجام این کار به قدری زمان بر شود که منصرف شوید!
    #7 ارسال شده در تاريخ Saturday 11 November 2006 در ساعت 12:42 AM

8. bxit
    کاربر برنزی
    December 31st, 2005
    154
    14

من امدم با Brute Force از یک isp اکانت کش برم بعد از 3 ساعت اخرش هیچی اقای djbomba شما می خواهید به طور غیر قانونی وارد بشین که به این کار میگه سایت هک کردی که اقای Shahani گفتن باید با یه نرم افزار های خاص یه اسیب پذیری تو اون سایت پیدا کنید و اکسپلویت رو خودتون بنویسید که این کار فکر کنم خیلی سخت باشه که باید برنامه نویسی و شبکه و ... بلد باشین
    #8 ارسال شده در تاريخ Saturday 11 November 2006 در ساعت 02:37 AM

9. RezaSat
    همکار قدیمی
    September 19th, 2006
    42
    0

سلام
    ‌بله نرم افزاري هست براي اينكار اما اين برنامه يه مقدار حرفه اي هستش و از روشهاي مختلفي هم اين كار رو انجام ميده اما اينكه به جواب برسه بستگي به شانس شما داره !!
    بهترين برنامه براي اينكار برنامه AccessDiverميباشد !
    اين برنامه از روشهاي Brute Force , دادن يك dictionary مناسب و ... و با قابليت استفاده از پروكسي شروع به اسكن ميكنه !
    #9 ارسال شده در تاريخ Saturday 11 November 2006 در ساعت 11:50 AM

10. Emenem
    عضو جديد
    April 22nd, 2014
    29
    1
    0

پیش فرض پاسخ : احتیاج به یک نرم افزار براي هك یوزر و پسورد سايت

سلام
    ببخشید منم دقیقا همچین سوالی داشتم
    یه برنامه ای میخواستم که کارمو زود راه بندازه و سریع بتونم پسوورد یه یوزریو تو یک انجمنی به دست بیارم
    #10 ارسال شده در تاريخ Tuesday 22 April 2014 در ساعت 08:34 PM

بوک مارک ها

بوک مارک ها